Franse vrouwen staan in de rij voor deze betaalbare gezichtscrème
Van Franse vrouwen valt heel wat bij te leren; in welke moeiteloze coupe je het jaar rond gezien wilt worden of hoe jij de skinny jeans nieuw leven inblaast. En ook op vlak van beauty en skincare weten Françaises wat ze doen. En dat moet je geen fortuin kosten.
Wij proberen maar al te graag hopen beauty- en skincare-producten uit. Een gloednieuwe lip stain? Graag! Een winterse blushtrend? Met plezier! Het nieuwste cult-serum voor een gevoelig huidje? Yes, please! Maar... daar kan al eens een fors prijskaartje aan hangen. Beter dan een nieuw product is een nieuw, betaalbaar product. En ook onze Franse buurvrouwen denken daar zo over.
Satijnen huid
Franse vrouwen zweren vandaag bij de Lait-Crème Concentré van Embryolisse. Deze zachte crème kan gebruikt worden voor heel wat doeleinden. Uiteraard hydrateert en voedt de formule jouw huid, maar daarnaast fungeert de formule ook als primer, en vormt ie dus de perfecte basis voor al je favoriete beauty-producten. Door de Lait-Crème Concentré te smeren en je huid te hydrateren vooraleer je aan de slag gaat met ke make-upborstels, zal je make-up beter aan je gezicht hechten, minder gaan verzamelen in fijne lijntjes en rimpels, minder uitdrogen en natuurlijk ook langer op z’n plaats blijven.
De crème voelt als satijn op je huid en mengt prachtig met je foundation. Hello, D.I.Y. getinte dagcrème! Het goedje doet het eveneens goed bij het verwijderen van mascararesten én is een prima voedend gezichtsmasker dat je een volledige nacht mag laten intrekken. Indien je het als masker wilt gebruiken, breng je best een dikke laag aan die je tijdens je slaap op laat. Dit product zou ware wonderen doen voor je huid en ook geschikt zijn voor mensen met een gevoeligere huid.
Publiek geheim
De Lai-Crème Concentré is trouwens niet alleen favoriet van Françaises, het product is eveneens een publiek geheim van make-upartiesten die achter de schermen werken tijdens Fashion Week. Zij gebruiken de crème als primer en om het gelaat van hun modellen te kalmeren, aangezien de huid van zo’n mannequin het zwaar te verduren krijgt tijdens Fashion Month.
En als de modellen het weten, de sterren ook. Het verwondert dan ook niet dat onder andere Gwyneth Paltrow, Kim Kardashian en heel wat visagisten van de rich and famous de crème reeds in huis haalden.
Wil jij een staijnen huid-gevoel? Scoor je nieuwe gezichtscrème hier.
Embryolisse
€ 21,95 voor 75 ml – Shop het hier
Meer beauty
Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier