Advertorial

Lancôme komt met nieuwe versie van “La vie est belle”!

Advertisement
“La vie est belle” is 5 en dat wordt gevierd! Om de verjaardag van deze beauty glamoureus in te luiden, lanceert Lancôme een nieuwe editie van haar parfumtopper: “La vie est belle L’Éclat“. Doel van de parfumeurs? Geluk vangen in een flesje met een geurig hoogstandje als resultaat! En of ze daarin zijn geslaagd.

Geschiedenis van het geluk

Sinds haar lancering in 2012 slaagde “La vie est belle” erin de handtassen van veel vrouwen te veroveren. De jonge geur is heel snel een bestseller geworden. Achter het elegante en delicate parfum schuilen Dominique Ropion en Anne Flipo. Ze zorgden voor de allereerste creatie van het parfum en gingen steeds de nieuwe uitdagingen van Lancôme aan. Hun laatste opdracht? Een nieuwe geur geven aan geluk. Twee jaar geleden vroeg Lancôme hen een nieuwe editie te creëren van ‘La vie est belle’ en zo werd de “La vie est belle L’Éclat” geboren.

Ster-ingrediënt

De basisnoot van het parfum is die van zoete oranjebloesem. Het geeft een bloemige frisheid aan de geur en maakt hem heel verleidelijk. “Oranjebloesem is mijn favoriete ingrediënt omwille van haar onuitputtelijke eigenschappen,” legt Anne Flipo uit. “Het heeft een veelzijdige geur die symbool staat voor licht, geluk en vrijheid.”

Naast oranjebloesem ruik je ook roos en jasmijn in “La vie est belle L’Éclat“. Dit bedwelmend floraal boeket wordt aangevuld met topnoten van bergamot en zoete mandarijn. Als afsluiter ruik je een kleine vleug freesia.

Discreet maar intens

Het meest verrukkelijke deel van dit hoogstandje? Dat werd toegevoegd door Dominique Ropion. Hij vond dat er nog iets aan het parfum ontbrak en voegde er nog wat vanille, ambroxan en sandelhout geur aan toe. “Waarom mensen steeds terugdenken aan de iconische “La vie est belle”? Dankzij haar samensmelting van crèmige en zonnige noten,” legt Dominique uit. “Ik heb aan de originele geur – die al verslavend was – een zacht maar krachtig vanille-extract toegevoegd. Daarnaast kwam er nog een snufje sandelhout aan te pas waardoor het parfum nu een delicieuze crème is op basis van oranjebloesem,” verzekert hij.

Nieuwe flacon en grote muze

De prachtige flacon van “La vie est belle L’Éclat” is ontworpen door Catherine Krunas en wordt gemaakt door het prestigieuze Maison Pochet. Volgens de glaswerkers van Maison Pochet is dit nieuwe flesje, net als haar originele model, het resultaat van een ongelofelijk vakmanschap en ontelbare probeersels. Elk van de 221 facetten die het flesje versieren bestaat uit 5 vlakken die met de hand zijn geslepen. Dit zorgt voor een schitterend kaleidoscopisch effect dat waarbij elk stukje oneindig hard fonkelt. “Het glas ontwerpen was voor mij een uitdaging om een optisch spel te creëren, eentje met een uniek perspectief,” zegt Catherine Krunas. En dat is haar gelukt.

Wie de muze is van deze prestigieuze en verleidelijke geur? Julia Roberts! De campagnebeelden met de actrice werden geshoot door fotograaf Josh Ollins. De stijlvolle Roberts beantwoordt helemaal aan het beeld van het nieuwe flesje: helder, bruisend én gehuld in een oneindige fonkeling...

‘La vie est belle L’Éclat’ is vanaf midden augustus beschikbaar in verschillende formaten (30 ml voor € 67,00 – 50 ml voor € 96,50 – 75 ml voor € 121,50) bij Ici Paris XL.