COLOFON

 

Brand manager en algemeen hoofdredacteur: An Brouckmans (an.brouckmans@roularta.be)

Online redactie

Digital coördinator: Isaline Put (isaline.put@roularta.be)
Webredactrice mode & beauty: Lise Milbou (lise.milbou@roularta.be)
Webredactrice human intrest: Goele Tielens (goele.tielens@roularta.be)

Redactie

Chef Lifestyle: Nathalie Balsing (nathalie.balsing@roularta.be)
Chef Human Intrest: Tanja Dierckx (tanja.dierckx@roularta.be)
Chef Mode & Beauty: Els Keymeulen (els.keymeulen@roularta.be)
Coördinator Tourisme: Evy Van Elsacker (evy.vanelsacker@roularta.be)
Eindredactie: Ilse Ingang (ilse.ingang@roularta.be)
Flow manager: Els Boebaert (els.boebaert@roularta.be)
Editorial assistant: Marleen Brands (marleen.brands@roularta.be)

Marketing

Product Manager: Margaux Vandamme (margaux.vandamme@roularta.be)
Marketing Executive: Catherine Van Dingenen (catherine.vandingenen@roularta.be)

Lay-out

Artdirector: Tom Van Noten (tom.vannoten@roularta.be)
Chef Lay-out: Line Broeckx (line.broeckx@roularta.be)
Lay-out: Sofi Van Hauwe (sofie.vanhauwe@roularta.be)

Uitgever

Karen Hellemans (karen.hellemans@roularta.be)

Vaste medewerkers

Sofie Albrecht, Dimitri Bambust, Zeb Daemen, Anne Davis, Duncan de Fey, Diego Franssens, Lieve Gerrits, Wout Hendrickx, Tine Hens, Andreas Ilegems,Jan & Jorre, Elspeth Jenkins, Keesing Belgium, Lene Kemps, Stephen Mattues, Ellen Monstrey, Cathérine Ongenae, Martine Olivier, Liesbet Peremans, Evelien Rutten, Johanna Spaey, Hanneke Thielen, Annelies Vanbelle, Ann Van der Auwera, Aukje Van Leemputten.