Ze gaan er alle twee voor; levende basketlegende Ann Wauters voor elk punt, gedreven tv-maker Tess Uytterhoeven om haar punt te maken. Hier staan ze samen even stil, bij rolmodellen, kwetsbaarheid en de kracht van toenadering.

De omikronvariant slaat nog altijd wild om zich heen wanneer dit gesprek gepland staat. En dus wacht Tess Uytterhoeven met de zakdoek in de aanslag thuis voor haar scherm om te zien wie aan de andere kant de kamer zal binnenwandelen. Ze herkent Ann Wauters meteen. Die laatste weet dan weer niet meer precies waar ze dat lachende gezicht nog heeft gezien. “Zou het kunnen dat ik je van De Slimste Mens ken?” Dat zou kunnen. Doorgaans bevindt Uytterhoeven zich achter de schermen van productiehuis Woestijnvis, waar ze naarstig het ene na het andere programma maakt.

Verder lezen?
Wil je graag verder lezen en ongelimiteerd genieten van al onze artikels? Maak dan snel een account aan en stap binnen in de wereld van Feeling.
Maak een gratis profiel aan in nog geen minuut en krijg toegang tot alle Feeling artikels.

Wie zijn Tess Uytterhoeven en Ann Wauters:

Tess Uytterhoeven (37), programmamaakster

  • Dochter van keramiste Ann Van Hoey en tv-persoonlijkheid Mark Uytterhoeven.
  • Is getrouwd met Ann. Samen hebben ze een zoon en een dochter.
  • Werkt sinds 2007 voor productiehuis Woestijnvis.
  • Werkte mee aan o.a. Man Bijt Hond, Heylen en de Herkomst en Topdokters.
  • Maakte Ooit Vrij en Het proces dat niemand wou.

Ann Wauters (40), basketicoon

  • Is getrouwd met Lot. Samen hebben ze twee dochters en een zoon.
  • Heeft een 20 jaar lange profcarrière achter de rug, met o.a. tien keer nationale winst, 123 wedstrijden met de Belgische nationale ploeg (o.a. op de Olympische Spelen van Tokio) en een selectie voor het WNBA All-Star team. Ze werd vijf keer Europese basketspeelster van het jaar.
  • Is keynote speaker en voorzitter van de Atletencommissie van het BOIC.
  • Is te zien in het VTM-programma De Verraders.
  • Wordt het komend seizoen assistent-coach bij WNBA-kampioen Chicago Sky.

 

Meer lezen?

Tekst: Annelore De Donder – Foto’s: Rebecca Fertinel