Vrijdag opende Coachella het festivalseizoen in Amerika. Dé ideale plek om outfitinspiratie op te doen. Celebs en modellen vullen er nog tot 22 april de wei met de meest kleurrijke en weinig omhullende stuks uit hun garderobe. Kijk even mee.

Celebs op Coachella 2018

Elk jaar reist een waslijst beroemdheden in april af naar de Californische woestijn voor hét startschot van de zomer. Hoewel het in se om de muziek draait, is Coachella intussen de grootste catwalk geworden voor festivalkledij. De meest opvallende looks tot nu toe:

Alessandra Ambrosio

♥ Coachella

The stars align … ⭐️🌈⭐️🌈⭐️🌈⭐️

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

Devon Windsor

♥ Coachella

Last day in the dessert !!

A post shared by devon windsor (@devwindsor) on

Gigi Hadid

♥ Coachella

pre-cardi lunchin 🌭🍋🌵

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

Winnie Harlow

♥ Coachella

@madebygoogle #teampixel #ad

A post shared by ♔Winnie Harlow♔ (@winnieharlow) on

Taylor Hill

♥ Coachella

💗🦄✨☀️

A post shared by Taylor Hill (@taylor_hill) on

Romee Strijd

♥ Coachella

I definitely feel home between you guys 🌴🌴🌴 @victoriassecret

A post shared by Romee Strijd (@romeestrijd) on

Olga Leyers

♥ Coachella

A post shared by Olga Leyers (@olgaleyers) on

Olivia Culpo

♥ Coachella

Sister sister 🖤👯‍♀️ @revolve @negin_mirsalehi #revolvefestival

A post shared by Olivia Culpo (@oliviaculpo) on

Jasmine Tookes

♥ Coachella

Alright, Coachella ‘18… show me what you got😋 @victoriassecret

A post shared by Jasmine Tookes (@jastookes) on

Sara Sampaio

♥ Coachella

Day 2 was even better! #coachella ❤️

A post shared by Sara Sampaio (@sarasampaio) on

Kourtney Kardashian

♥ Coachella

Reckless 🌴@FashionNova #ad

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

Paris Hilton

♥ Coachella

Rihanna

♥ Coachella

came thru drippin’

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Justin Bieber

♥ Coachella

Fav @gretavanfleet

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Meer inspiratie