Reizende ster: de favorieten van Sea Me Happy in Parijs
Geen betere reistips dan die van een – bekende – kenner. Deze maand nemen Mercedes Schwithal en Noémie Moereels, het moeder-dochterduo achter het Belgische label Sea Me Happy, je mee naar hun Parijs.
“Parijs stroomt door onze aderen. Al negen jaar gaan we minstens vier keer per jaar naar de stad waar mode, leven en joie de vivre moeiteloos samenvloeien. We trekken erheen om stoffenbeurzen te bezoeken en de nodige dosis inspiratie op te doen. Want geen enkele stad bruist van zoveel creativiteit, van de elegante nonchalance van de Parijzenaars tot de energie die je op straat voelt. De Lichtstad geeft ons zuurstof en ideeën. We hebben er onze favoriete bistro’s en geheime boetieks, maar ontdekken nog geregeld nieuwe adresjes.”
Marché des Enfants Rouges
Marché des Enfants Rouges
Voor een snelle lunch gaan we graag naar Marché des Enfants Rouges, de oudste overdekte markt van Parijs. Er zijn meer dan genoeg kraampjes om uit te kiezen en de sfeer doet denken aan de markten in Barcelona of Düsseldorf. Voor wie houdt van lekker eten en levendige plekken vol locals.
Une Autre Chambre
Une Autre Chambre
Dit kleinschalige hotelletje – een recente ontdekking – heeft een intiem interieur vol wijnrode tinten en fluwelen stoffen. De sfeer is er warm en uitnodigend. Je blaast er uit in een prachtige lounge en wordt wakker in een ontbijtplek die je meteen très Parisien doet voelen.
Cortado
Cortado
In de ochtend kom je hier voor een koffie of een matcha, overdag serveert Cortado heerlijke Spaanse tapas en ’s avonds verandert de plek in een gezellige bar met natuurwijnen. De stijlvolle, minimalistische setting past perfect bij de vibe van Le Marais: casual cool, maar met oog voor detail. De ideale koffiestop in de hipste buurt van Parijs.
Aux Prés Cyril Lignac
Aux Prés Cyril Lignac
Een knus restaurant met een erg Parijse vibe. Aux Prés Cyril Lignac is klein, charmant en altijd vol ambiance, reserveren is dus een must. Geen tafeltje vrij? Wacht dan je beurt af in de bar aan de overkant met een heerlijke cocktail in de hand.
Onii-San
Onii-San
Een verborgen parel midden in Parijs. Deze kleine izakaya is allesbehalve toeristisch. Je komt er tussen de locals terecht, die aanschuiven voor de verrukkelijke Japanse gerechten, de relaxte sfeer en het stijlvolle interieur. Perfect voor wanneer je de Franse keuken even wil inwisselen voor iets lichts en smaakvols.
Arrogant
Arrogant
Lampen, tafels uit de jaren zeventig... In de coolste interieurshop van Parijs wordt alles met zorg gecureerd. Niet goedkoop, maar elke euro waard. Arrogant wordt gerund door de mensen achter Los Enamorados in Ibiza, nog zo’n hotspot die Sea Me Happy na aan het hart ligt en waar je onze collectie kunt vinden.
Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier