Hilarisch: Obama reageert op gemene Tweet van Trump
Obama laat zich niet kennen wanneer hij in een Amerikaans programma tweets moet voorlezen van presidentskandidaat Donald Trump. Hij reageert op ludieke wijze en wordt op handen gedragen door het publiek.
Dat kandidaat Donald Trump graag met modder gooit is natuurlijk al langer geweten. In ‘Jimmy Kimmel Live!’, een populaire Amerikaanse show, was Barack Obama maandag te gast. Een van de populairste rubrieken van het programma is ‘Mean Tweets’, waarin de gast gemene dingen over zichzelf leest op Twitter. in dit geval Obama dus. Er zat ook een Tweet bij van Trump, maar Obama reageert kalm en vooral ludiek.
“Tenminste president”
President Obama will go down as perhaps the worst president in the history of the United States!
— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) August 2, 2016
Klik hier om dit alsnog toe te laten
“Well, ik ben tenminste president geweest”, is de reactie van Obama. Hij heeft het publiek duidelijk aan zijn kant, want die scanderen ‘4 extra jaren, 4 extra jaren’. De president sluit af met een heerlijke ‘Mic Drop’.
Meer over President Obama:
- Dit zit er in de zakken van Obama
- Het liefdesverhaal van de Obama’s in 9 foto’s
- Een kijk in de woning van de Obama’s na het Witte Huis