Dit wordt het meest luxueuze vliegtuig ooit

De Airlander 10 wordt het meest luxueuze vliegtuig ooit. Met zo’n 91 meter lang, 34 meter breed en 26 meter hoog is het bovendien het grootste vliegtuig ooit. Bekijk alvast even de foto’s.

Naast de vijfkoppige crew kunnen het met het vliegtuig 19 mensen mee. Verwacht je aan een luxe lounge met panoramzicht, een cocktailbar en slaapkamers. Het vliegtuig kan zo’n 6 kilometer hoogte bereiken en zal ongeveer 3.000 kilometer aan één stuk kunnen vliegen. Bovendien is het muisstil aan boord, terwijl het vliegtuig snelheden haalt tot 150 kilometer per uur.

De Britse firma Hybrid Air Vehicles (HAV) is de eigenaar van de met helium gevulde zeppelin. Het wilde graag rijke passagiers aantrekken en nam daarom het ontwerpbureau Design Q onder de arm. “Het is voor mensen die een unieke ervaring willen.” En die unieke ervaring bestaat onder andere uit een glazen vloer. Perfect dus om gebieden zoals de Grand Canyon of het Amazonegebied eens op een andere manier te bekijken. De prijs voor een vlucht in de Airlander is nog niet bekend, maar wij gokken dat je best al kunt beginnen sparen. 😉

 

Meer over vliegtuigen:

Fout opgemerkt of meer nieuws? Meld het hier

Partner Expertise

Commerciële boodschap